• banner1
 • banner2-(2)
 • banner3
 • Спојувач

  Спојувач

 • дупки

  дупки

 • хефтање смена

  хефтање смена

 • острилка

  острилка

 • лента диспензерот

  лента диспензерот

 • Мулти-funtional кутија

  Мулти-funtional кутија

Затоа изберете Хуишенф

Huizhou Хуишенф прецизен индустрија копродукции, Ltd е еден потфат entrprise, која машки произведени многу различни канцеларија stationry дизајниран од страна на нашите anddevelopment, како што Спојувач, хартија удар etc.The фабрика се наоѓа во индустриската област Pingnan Huizhou Гуангдонг Province.We се регистрирани главниот град на 5,000,000RMB и бруто инвестициите од 25million Канада, а има и изградба на површина од 10.000 квадратни meters.We имаат професија, техника, техничар и fullof искуство да наменета неколку видови на
канцелариски производи.

Прочитај повеќе

Избрана производи

компанијата Вести

 • paper pro stapler how to load | Huisheng best paper stapler
  14/11/18

  paper pro stapler how to load | Huisheng ...

  Confused by how to load your Paper Pro stapler? Most of our paper stapler load using the simple four-step process below: 1、FLIP Flip the stapler upside down and open the base away from the body. 2、PULL Pull the mag...
  Прочитај повеќе
 • paper stapler types | huisheng paper stapler
  06/11/18

  paper stapler types | huisheng paper stapler

  Повеќето staplers се користат за да се приклучат повеќе листови хартија. Хартија staplers доаѓаат во два различни вида: рачен и електричен. Прирачник staplers вообичаено се рачни, иако модели кои се користат при постави на маса или др ...
  Прочитај повеќе
 • Stapler how to load | HUISHENG Stapler
  18/10/18

  Stapler how to load | HUISHENG Stapler

  Stapler how to load? Open the stapler. Most staples are top load staplers. To open these, grip the base of the Stapler Machine, then pull the top of the stapler until it lifts open and the staple tray is revealed. Bac...
  Прочитај повеќе

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА Хуишенф

WhatsApp Онлајн Chat!