за нас

 

 

1.Huizhou Хуишенф прецизен индустрија копродукции, Ltd е еден потфат entrprise, која машки произведени многу различни канцеларија stationry дизајниран од страна на нашите anddevelopment, како што Спојувач, хартија удар итн

2. фабрика се наоѓа во индустриската област Pingnan Huizhou Гуангдонг Province.We имаат регистрирано капитал од 5,000,000RMB и бруто инвестициите од 25million Канада, а има и изградба на површина од 10.000 квадратни метри.

3. Ние имаме професија, техника, техничар и fullof искуство да наменета неколку видови на канцелариски производи.

 

 


WhatsApp Онлајн Chat!