Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Што е вообичаена порта?

Ние укажуваат на пристаништето во Шенжен.

Колку долго може да очекуваат да добијат примерок?

Откако ќе го потврдите детали, примерокот ќе бидат испратени во рок од 7 дена.

Можете да го направите на дизајн за нас?

Да. Имаме професионален тим со богата exprience во Спојувач

Што е вашиот датум на испорака?

 Во принцип, нашите испорака датум е околу 45 дена по потврдувањето на примерокот.

Која боја да се избере?

Може да изберете што боја ви се допаѓа, да ни обезбеди Број на бојата Pantone.

Што метод логото е на располагање?

Нормално лого отпечатени / злато или сребро топла печат.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!