сертификати

од н.е.
SGS-2
SGS
ISO9001 2008-2
ISO9001 2008

предности

ние имаме повеќе од 8 години искуство во производителот на stationney

квалитет

еден-стоп раствор: дизајн, производство, испорака и инсталација

партнер

нашите производи се продаваат во целиот свет.

Искуство

нашите производи се широко се користи во канцеларија, училиште и други индустрии.


WhatsApp Онлајн Chat!