услуги

1. MOQ: (прифати преговори) компјутери за кориснички налог, нема ограничување за бренд HS 2000
Прифатени:: Да, (на клиентите лого / производи боја / боја кутија / превозот марка и др) 2. OEM
3. Бесплатен примерок: Повеќето производи ниска вредност Хуишенф во продавница може да се нудат бесплатно, но товарни собираат. Покрај боја прилагодување и логото и др
4. Сертификација: ISO9001, CE

HTB1UChlSXXXXXbjaXXXq6xXFXXXE.jpg_.webp

WhatsApp Онлајн Chat!